Darželinukai

 Krepšinis – viena populiariausių sporto šakų pasaulyje ir Lietuvoje. Krepšinio akademijoje „Snaiperis“ organizuojamos treniruotės jau ir 4–6 metų vaikams!

Nuo 2015 metų krepšinio treniruotes mūsų akademijoje kviečiami lankyti ne tik moksleiviai, bet ir darželinukai įvairiuose Kauno mikrorajonuose. Mūsų akademijoje išskirtinis ir profesionalus trenerių požiūris skiriamas ir berniukams, ir mergaitėms, kurie nori išmokti žaisti krepšinį. Kviečiame visus, 4–6 metų vaikus, sportuoti ir žaisti krepšinį, dalyvauti darželinukų krepšinio čempionatuose ir smagiai bei aktyviai praleisti laiką.

Krepšinio treniruotės mažiesiems krepšininkams darželyje organizuojamos du kartus per savaitę ir trunka po 45 min. Treniruočių metu darželinukai išmoksta veiksmų su kamuoliu, susipažįsta su krepšinio žaidimu, taisyklėmis, pagrindiniais judesiais. Krepšinio treniruočių metu vaikai skatinami būti organizuoti ir drausmingi, taikant labiausiai vaikų amžių atitinkančią fizinės veiklos rūšį – žaidimus. Treniruočių metu vykdome ir nuolatinį testavimą, sekame vaikų tobulėjimą.

Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ auklėtiniai šiame sezone jau dalyvavo Kalėdinėje šventėje „Eglutė“, spektaklyje, dviejuose darželinukų krepšinio čempionato etapuose ir šiuo metu ruošiasi paskutiniajam sezono renginiui, trečiajam darželinukų krepšinio čempionato etapui – rungtynėms dėl didžiosios ir mažosios taurės. Vasarą taip pat kviečiame mažuosius krepšininkus ne nuobodžiauti, o prisijungti prie dieninės krepšinio stovyklos atradimų, kartu su savo bendraamžiais.

Baigę darželį, vaikai krepšinio treniruotes toliau galės lankyti atstovaudami Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ rinktines.

RENGINIAI

Darželinukų naujienos

Visos naujienos

Registracija į krepšinio treniruotes

Registruoti 4-6 metų vaikus į ikimokyklinio amžiaus grupes galite el. paštu info@snaiperis.net arba užpildę registracijos formą

Registruoti
< !-- body - wrapper -- >