2018/2019 metų sezono startas – jau visai šalia!

Nenumaldomai artėjančiam 2018m. – 2019m. sezonui besiruošiantys Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ jaunieji krepšininkai jau žaidžia pirmuosius draugiškus mačus, noriai klauso trenerių nurodymų treniruočių metu ir stengiasi kuo geriau pasiruošti naujiems iššūkiams.

Sunkiai treniruotėse plušantys „Snaiperio“ sportininkai šį sezoną varžysis Regionų krepšinio lygoje (RKL), moksleivių krepšinio lygoje (MKL), Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML). Jauniausi atletai savo jėgas išmėgins vidaus čempionate – Čempionų lygoje. Taip pat sezono metu laukia ir kiti Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ rengiami turnyrai. Komandos taip pat planuoja ir išvykas į užsienyje vykstančius krepšinio turnyrus.

Šį sezoną Regionų krepšinio lygoje varžysis Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ rinktinė, sudaryta iš pajėgiausių žaidėjų (treneris Kęstutis Matulaitis). Moksleivių krepšinio lygoje savo jėgas išbandys ir trenerio Kęstučio 2001m. gimę auklėtiniai. Lygoje taip pat varžysis 2002m. gimę vaikinai (treneris Tomas Bietkis), 2004m. gimę jaunuoliai (treneris Mantas Sadauskas), o pirmajame iššūkyje dalyvaus trenerio Edgaro Bartuševičiaus treniruojami 2007m. gimę berniukai.  Jauniausieji Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ krepšininkai varžysis Čempionų lygoje, kuri jau startuos šį savaitgalį.

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ kaip ir kiekvienais metais žada įdomius renginius, šventes jauniesiems sportininkams ir jų tėveliams. Pirmosios oficialios rungtynės – jau visai netrukus. Visą informaciją sekite mūsų internetiniame puslapyje arba socialinio tinklo Facebook paskyroje.

 

< !-- body - wrapper -- >