Apdovanoti naudingiausi KA „SNAIPERIS“ 2017/2018 sezono krepšininkai

Naudingiausi KA „SNAIPERIS“ 2017/2018 sezono krepšininkai (nuotr.: snaiperis.net)

Sveikiname Ernestą Jaškų, Gabrielį Janušauskį, Giedrių Banevičių, Armantą Chaladauską ir Titą Sakalauską patekus į Krepšinio Akademija „Snaiperis“ 2017/2018 m. sezono naudingiausių žaidėjų penketuką!

Ernestas Jaškus (gim. 2000 m., treneris Kęstutis Matulaitis) vienas tarp labiausiai progresuojančių bendraamžių jaunuolių Lietuvoje. Antrajame RKL sezone mūsų akademijos talentas gerino visus savo statistinius rodiklius, vidutiniškai per 25 min. pelnė po 11,2 taško, atkovodamas po 3,5 karto kamuolį, atlikdamas po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdamas po 9,8 naudingumo balo. Vis dažniau nebijantis prisiimti atsakomybės sunkiais rungtynių momentais, taip tapdamas tikru komandos lyderiu ir vedliu kovoje dėl pergalių.

Gabrielis Janušauskis (gim. 2000 m., treneris Kęstutis Matulaitis) puikūs pasirodymai sezono pabaigoje leido patekti tarp penkių naudingiausių Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ 2017-2018 m. sezono krepšininku. Galbūt jau naująjį sezono išvysime Gabrielį Janušauskį debiutuojant RKL čempionate?

Savo bendraamžių komandoje Giedrius Banevičius (gim. 2001 m., treneris Kęstutis Matulaitis) visada yra neginčijamas komandos lyderis, tačiau RKL čempionate ne taip viskas buvo lengva, kol antrojoje sezono pusėje vis dažniau gerėjantis žaidimas leisdavo rungtynes pradėti startiniame penkete. Jei 2016-2017 metų sezone RKL pirmenybėse jis vidutiniškai per 4 minutes rinko po 0,6 taško ir atkovodavo po 0,5 karto kamuolį ir atlikdavo po 0,3 rezultatyvaus perdavimo, tai šį sezoną jo skaičiai išaugo iki vidutiniškai per rungtynes: 12 minučių, 4,5 taško, 1,6 karto atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Armantas Chaladauskas (gim. 2004 m., treneris Arvydas Baltrušaitis) savo noru ir darbštumu sėkmingai įrodinėja, kad viskas įmanoma. Šis jaunasis krepšininkas ne kartą lemiamomis rungtynių akimirkomis imdavosi iniciatyvos ir dėka teisingų sprendimų ir taiklių metimų KA „Snaiperis“ komanda pajusdavo didžiulę jo svarbą aikštelėje. Vienas stabiliausių komandos narių, su puikia darbo etika ir teisingu požiūriu į žaidimą.

Titas Sakalauskas (gim. 2007 m., treneris Edgaras Bartuševičius) krepšinį lanko dar tik dveji metai, tačiau savo bendraamžius spėjo labai greitai pasivyti, o jo pastangos komandos rezultatams labai svarbūs. Treniruočių metu yra vienas iš darbščiausių komandos žaidėjų, puikus pavyzdys draugams.

< !-- body - wrapper -- >