ČEMPIONŲ LYGA, kurioje kiekvienas pamilsta krepšinį (VIDEO)

Krepšinio Akademija  „Snaiperis“ organizuoja vidaus turnyrą – „Čempionų Lyga“. Lygoje rungtyniauja akademijos auklėtiniai suskirstyti į tris amžiaus grupes. Rungtyniaujame nuo spalio mėnesio iki pat birželio pradžios. Džiaugiamės, kad mūsų jaunieji krepšininkai savaitgalius gali praleisti su krepšinio kamuoliu ir savo tėveliais. Mokomės ne tik laimėti, bet ir kaip išgyventi po patirtų pralaimėjimų, kad po jų, mūsų auklėtinių charakteris taptų tvirtesnis. Visi žinome, kad tikras čempionas neužauga be pralaimėjimų.

ČEMPIONŲ LYGA U8 (gim. 2011 m. ir jaunesni). Rungtynėse dėl trečiosios vietą užėmė „Santara“ (tr. Mantas Sadauskas) berniukai nugalėjo „Maironis-Mažvydas“ (tr. Marius Liepa) komandą 32:25, o pirmąją vietą laimėjo „Domeikava-Kazimieras“ (tr. Benas Narbutas) komanda įveikusi „Šviesa-Gediminas“ (tr. Andrius Ulčickas) krepšininkus 41:22.

ČEMPIONŲ LYGA U9 (gim. 2010 m. ir jaunesni). Rungtynėse dėl trečiosios vietos „Vaižgantas“ (tr. Tomas Bietkis) komanda nugalėjo „Santara“ (tr. Mantas Sadauskas) krepšininkus 37:34, o čempionais tapo „Švara“ (tr. Emiljus Petrauskas) įveikę „Urbšys-Raudondavaris“ (tr. Justas Burdulis) komandą 48:38.

ČEMPIONŲ LYGA U10 (gim. 2008 m. ir jaunesni). Rungtynėse trečiąją vietą užėmė „Santara“ (tr. Edgaras Bartuševičius) krepšininkai įveikę „Kazimieras 2008“ (tr. Benas Narbutas) krepšininkus 32:28, o čempionais tapo „Šančiai“ (tr. Edgaras Bartuševičius) laimėję prieš „Švaros“ (tr. Kęstutis Matulaitis) komandą 52:28.

< !-- body - wrapper -- >