Naujieji Kauno darželinukų krepšinio čempionai (VIDEO)

Ar girdėjote pro šalį skriejantį kamuolį ir taiklius metimus į krepšį? Gausius šūksnius ir plojimus? Tai tikriausiai todėl, kad jauniausieji Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS” auklėtiniai ir vėl rungėsi Lietuvos Sporto Universitete vykusiame Kauno darželinukų krepšinio čempionate. Jau tradicija tapęs darželinukų čempionatas, vyko trimis etapais: Mažiausiųjų estafetės, Mažosios Taurės turnyras ir Didžiosios Taurės turnyras. Šiais metais organizuotame čempionate dalyvavo 26 Kauno miesto darželinukų komandos, o atkakliausieji džiaugėsi diplomais, medaliais, taurėmis ir saldžiu čempionato rėmėjų prizu.

2019 metų Mažosios Taurės turnyro nugalėtojų taurė atiteko „Šviesos“ komandai (treneris Andrius Ulčickas). Nedideliu taškų skirtumu jiems nusileido „Klumpelės“ darželio komanda (treneris Benas Narbutas) ir džiaugėsi antrąja vieta. Trečioji vieta atiteko „Šančių“ darželio komandai (treneris Edgaras Bartuševičius).

2019 metų Didžiosios Taurės turnyro nugalėtojais tapo „Spindulio” darželio komanda su (treneris Emilijus Petrauskas). Antrosios vietos medaliai ir taurė džiugino „Žvangučio” darželio komandą (treneris Edgaras Bartuševičius),  o bronzos medalius šį kartą pasikabino „Girinuko” darželio komanda (treneris Andrius Ulčickas).

Kaip ir kasmet, renginyje netrūko ne tik puikių krepšinio žaidimo akimirkų, sirgalių emocijų, bet ir renginio svečių. Šįkart svečiuose jaunieji auklėtinai sutiko viduramžių riterius, kurie pademonstravo savo naudojamus ginklus ir pasidalijo patirtimi, jog jie, kaip ir jaunieji krepšininkai, dalyvauja turnyruose. Tik šiame turnyre kovos vyksta ne dėl kamuolio ir taiklių metimų, o riteriai savo pergalių siekdavo pasitelkdami kario išmonę ir kovos ginklus.

Po renginio, Akademijos direktorius Kęstutis Matulaitis džiaugėsi gausiu auklėtinių būriu, kurie aktyviai ir kartu su šeimomis puikiai leido laiką krepšinio aikštelėje: „Daug kas priklauso ir nuo tėvų, t.y. kiek jie skiria tam dėmesio, kaip pagiria vaiką, serga už jį, giria ir ploja jam.  Ačiū Jums, kad rūpinatės aktyviu bei turiningu vaikų laisvalaikiu ir leidžiate jiems pažinti krepšinį.”

Ačiū renginio rėmėjui „Žemaitijos pienas”, kad mūsų šventėje netrūko saldžių, skanių dovanų jauniesiems krepšininkams!

< !-- body - wrapper -- >