KA „Snaiperis“ jauniai U17 siekia užsibrėžtų tikslų

KA „Snaiperis“ U17 (nuotr.: snaiperis.net)

Štai ir apžvalga KA „Snaiperis“ gim. 2001 m.  Ši šauni vyrų komanda dalyvauja KKML C lygoje ir KKML gim 2001 m., taip pat keletas iš šių vaikinų atvertos duris ir į vyrų krepšinį tai KA „Snaiperis“ RKL B diviziono komandą.

O dabar pateikiame žaidėjų komentarus apie komandos rezultatus, tikslus ir ateitį.

– Kaip vertini įpusėjusį sezoną, ar įvykdėte iškeltus uždavinius?

„Rezultatas šiuo metu netenkina, nes pralaimėjome porą rungtynių, kurias turėjome laimėti, tačiau dabar, įpusėjus sezonui komanda tikrai atrodo stipri. Stengsimės pasimokyti iš klaidų ir siekti čempionų titulo“,- Nuomonę išsakė Domantas Matusa.

– Kokios trenerio savybės tave kaip žaidėją žavi labiausiai?

„Nors šioje komandoje esu tik pirmąjį sezoną, bet jau nuo pat pirmos treniruotės pasireiškė trenerio atsidavimas krepšiniui. Varžybų metu žaidėjams duodama laisvė kurti, o tai prideda daugiau pasitikėjimo savimi aikštelėje. Visų varžybų metu yra jaučiamas trenerio palaikymas ir paskatinimai, kaip: „Mesk“, „Veržkis”, padeda susikaupti ir geriau sureaguoti į tam tikras situacijas aikštelėje.“,- Kalbėjo Gustas Bardauskas.

– Kokia komandinė dvasia tvyro komandoje? Ar ko trūksta iki tikro komandinio žaidimo?

„Komandoje tvyro puiki komandinė dvasia. Visi gerai sutariam, daug bendraujam, vieni kitiems padedam sunkiais momentais, paskatinam vieni kitus, motyvuojam. Esam labai netoli gero komandiško žaidimo, galbūt tik trūksta, kad treniruotėje būtų visi žmonės, tuomet dar geriau susižaistumėme“,-  Įžvalgomis dalinosi Valentas Olikauskas.

– Kaip jautiesi būdamas šios komandos dalimi?

„Pradžioje, kai prisijungiau rugsėjo mėnesį krepšinis atrodė labai orientuotas į žaidimą vienas prieš vieną, tačiau sezono eigoje išmokau derinių ir, mano nuomone, gerai integravausi į komandą. Dar yra daug vietų, kur reikia tobulinti komandinį ir asmeninį krepšinį, tačiau čia žaisdamas jaučiuosi gerai. Treneris motyvuoja mane ir draugus, belieka įdėti 110 % darbo“,- Įpūdžiais dalinosi Benas Franckevičius.

< !-- body - wrapper -- >