Antroje sezono pusėje KA „Snaiperis“ U15 sieks aukštesnių rezultatų

KA „Snaiperis“ U15 (nuotr.: snaiperis.net)

KA „Snaiperis“ U15 (nuotr.: snaiperis.net)

Apžvelgiame mūsų KA „Snaiperis“ U15 komandos nuveiktus darbus krepšinio aikštelėje. Ši ekipa žaidžia MKL B divizione ir KKML gim. 2003-2004 m. čempionate. MKL čempionate vaikinai pasiekė keturias pergales ir patyrė šešias nesėkmes. MKL čempionate rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. KKML čempionate mūsų jaunimas taip pat pasiekė keturias pergales ir patyrė šešias nesėkmes. KKML čempionate rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

– Kaip vertini pirmą sezono pusę? 

„Sezono pirma pusė buvo nebloga, ne visada sekėsi kaip norėjome. Tačiau stengėmės ir nepasidavėme. Toliau bandysime siekti pergalių ir įgyvendinti savo svajones ir tikslus“,- Kristupas Barvainas.

– Kaip jautiesi būdamas šios komandos dalimi?

„Jaučiuosi puikiai būdamas šios komandos dalimi, komanda draugiška visada pasitikinti vis stengsiuosi padėti kiek įmanoma daugiau, kad komanda siektų kuo aukštesnių rezultatų“,- Justas Bagurskas.

– Kas tave motyvuoja žaisti krepšinį?

„Mane motyvuoja noras žaisti krepšinį. Tobulėti ir būti geresniam žaidėjui negu esu dabar. Žinoma svajoju kilti ir žaisti aukštenėse lygose, manau tai kiekvineo žaidėjo svajonė.“,- Armantas Chaladauskas.

– Kokie komandos tikslai likusiai sezono daliai?

„Mūsu komandos tikslas likusiai sezono daliai yra laimėti visas likusias rungtynes, išeiti į kita etapą ir ten gerai pasirodyti“,- Erikas Rimša.

– Ko palinkėtumei komandos draugams krepšinio aikštelėje ir už jos ribų? 

„Savo komandai palinkėčiau daugiau susižaidimo, nusiteikimo prieš kiekvienas rungtynes, kad nepritrūktų motyvacijos žaisti krepšinį na, o už aikštelės ribų linkiu, kad būtu laimingi ir stiprūs“,- Palinkėjo Matas Šauklys

< !-- body - wrapper -- >