Paklaustas treneris Edgaras Bartuševičius apie artėjantį didžiausią iššūkį MKL čempionate U12: norint kažką nuveikti įspūdingo, reikės labai didelio mūsų atsidavimo aikštelėje

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ U12 (gim. 2007 m.) berniukų komanda (tr. Edgaras Bartuševičius) ir toliau sėkmingai varžosi Lietuvos moksleivių krepšinio čempionate.

Pirmajame atkrintamųjų etape KA „Snaiperis“ du kartus įveikė Akmenės SC jaunuosius krepšininkus (63:23; 68:27), taip patekdamį į pagrindinį TOP-16 etapą, kuris vyks balandžio 12-14 dienomis Klaipėdoje.

Pakalbintas komandos treneris E. Bartuševičius pasakojo: džiaugiamės, jog pstekome tarp šešiolikos stipriausių Lietuvos komandų, tačiau tikslų turime dar didesnių. Kelias iki TOP—16 buvo toks ganėtinai nelengvas. Grupės etape turėjome sunkių rungtynių, ypač su vedančiomis Lietuvos komandomis. Grupėje užėmę antrąją vietą bei įveikę atkrintamųjų etapą, suprantame, kad dabar silpnų varžovų jau nebus. Su komanda turime ne vieną tikslą, tačiau juos stengiamės įgyvendinti palaipsniui. Žinoma, labai norėtume patekti į pirmąjį divizioną, tačiau tai bus labai sudėtinga. Kiek žinau, tai būtų pirmas kartas mūsų akademijos istorijoje. Komandai prieš TOP-16 etapą norėčiau palinkėti išlikti sveikiems bei didžiulio kovingumo. Berniukai turi suprasti, jog dabar visos komandos patekusios į šį etapą Klaipėdą yra labai stiprios, ir norinti kažką nuveikti įspūdingo, reikės labai didelio mūsų atsidavimo aikštelėje.

KA „Snaiperis“ U12 (gim. 2007), 2018 (nuotr.: snaiperis.net)

< !-- body - wrapper -- >