„Snaiperio“ jaunimo komanda pasirengime sezonui ir toliau nepralaimi (VIDEO)

Krepšinio akademija "Snaiperis" nuotrauka.

Jau Spalio 26 dieną startuojančiame Regionių krepšinio lygos (RKL) sezone rungtyniausianti Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ tęsia savo pasiruošimą.

Jau Spalio 26 dieną startuojančiame Regionių krepšinio lygos (RKL) sezone rungtyniausianti Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ tęsia savo pasiruošimą. Trenerio Kęstučio Matulaičio vadovaujama „Snaiperio“ jaunimo komanda iki šiol spėjo sužaisti trejas draugiškas rungtynes.

Pirmasis mačas buvo sužaistas dar rugsėjo 28 dieną, kuomet išvykoje buvo mestas iššūkis Kauno Technologijų Universiteto antrajai komandai. Kaip ir būdinga pirmosioms sezono rungtynėms, „Snaiperio“ komandai sunkiai sekėsi regzti atakas, tačiau antroje rungtynių pusėje prabilus tolišaudei artilerijai, pavyko iškovoti pirmąją pergalę rezultatu 69:62.

Šių rungtynių foto galeriją ir video reportažą galite peržiūrėti mūsų socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Antros draugiškos rungtynės buvo žaidžiamos prieš svečius iš Kinijos. Lietuvoje viešintys Pekino Sporto Universiteto studentai su Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komanda galinėjosi ne ilgai. Jau po pirmųjų rungtynių ketvirčiu rezultatas tapdavo aiškus, tačiau tokio tipo rungtynės tapo puiki terpė treneriui Kęstučiui Matulaičiui išsibandyti naujas žaidimo schemas prieš naująjį sezoną. Pirmasis mačas prieš Kinijos studentus buvo laimėtas rezultatu 106:57.

Šių rungtynių foto galeriją ir video reportažą galite peržiūrėti mūsų socialinio tinklo Facebook Paskyroje.

Trečiasis mačas taip pat buvo žaidžiamas prieš Pekino Sporto Universiteto komandą. Šį kartą vyresni ir labiau patyrę Kinijos žaidėjai bandė mesti iššūkį „Snaiperio“ jaunimo komandai, tačiau ir šį kartą su varžovais buvo susitvarkyta gana lengvai, o rungtynės laimėtos rezultatu 112:71.

Nenumaldomai artėjantis Regionų Krepšinio Lygos (RKL) sezonas startuoja jau Spalio 26 dieną.

KA „Snaiperis“ – Pekino Sporto Universitetas 112:71

Antrąjį draugišką mačą prieš Pekino Sporto Universiteto komandą sužaidė RKL čempionatui besiruošianti „Snaiperio“ jaunimo komanda. Kaip ir pirmajame tarpusavio mače, didelio pasipriešinimo sulaukta nebuvo, o rungtynės buvo laimėtos rezultatu 112:71.Kviečiame žiūrėti reportažą iš šio mačo, kuriame mintimis apie rungtynes ir komandos žaidimą kalba „Snaiperio“ įžaidėjas Giedrius Banevičius. Taip pat apie viešnagę Lietuvoje ir Lietuvos ir Kinijos krepšinį mintimis dalinosi vienas iš Pekino Sporto Universiteto komandos žaidėjų.

Posted by Krepšinio akademija "Snaiperis" on 2018 m. Spalis 11 d., Ketvirtadienis

 

< !-- body - wrapper -- >