„Snaiperis“ 2009 – turnyro Kėdainiuose čempionai!

šį šeštadienį Kėdainių Sporto Centras organizavimo draugišką krepšinio turnyrą, kuriame varžėsi komandos, kurių žaidėjai yra gimę 2008 metais. Šiame turnyre dalyvavo ir Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komanda, tačiau sudaryta iš metais jaunesnių vaikų – gimusių 2009 metais. Trenerių Edgaro Bartuševičiaus ir Kęstučio Matulaičio auklėtiniai, vadovaujami trenerio Edgaro įveikė visus varžovus ir pasidabino aukso medaliais!

Turnyre varžėsi Kėdainių SC, KM „Perkūnas“, Marijampolės ŽSM ir Jonavos KKSC komandos. Pirmajame mače buvo susigrumta su Jonavos jaunaisiais sportininkais, tačiau pasipriešinimo nesulaukta, o rungtynės laimėtos rezultatu 54:4. Antrajame mače laukė šeimininkų, Kėdainių SC barjeras, tačiau ir jį pavyko peršokti gana lengvai – 29:4. Trečiame dienos susitikime laukė sunkiausia dvikova prieš KM „Perkūną“. Šiame mače tik po atkaklios kovos pavyko laimėti rezultatu 34:26. Na, o paskutinėse dienos rungtynėse „Snaiperis“ 2009 finišavo pergalingai ir įveikė Marijampolės ŽSM vaikus rezultatu 48:7.

Turnyre buvo renkami geriausiai besiginantys žaidėjai, o „Snaiperio“ gretose juo buvo pripažintas Joris Tylūnas. Sveikiname šią komandąsu pademonstruotais puikiais rezultatais!

 

< !-- body - wrapper -- >