„Stipresni nei vakar“ – tokiu šūkiu KA „Snaiperis“ auklėtiniai pradeda naująjį 2016 – 2017 m. sezoną


Rugpjūčio 8–14 dienomis, Palangoje stovyklavo beveik 40 akademijos auklėtinių. Stovyklautojų užsiėmimai buvo organizuojami pagal vaikų amžiaus grupes: 7–9 metų amžiaus (treneris E. Bartuševičius), 10–13 metų amžiaus (treneris A. Baltrušaitis) ir 14–16 metų amžiaus (treneris K. Matulaitis). Jauniesiems krepšininkams treniruotės buvo organizuojamos įvairiose Palangos kurorto vietose: naujajame Palangos sporto centro stadione, pajūryje, Gintaro muziejaus parke, bei sporto salėje.
Jaunesniųjų grupių stovyklos dalyviai, atlikdami įvairias estafečių ir konkursų užduotis varžėsi dėl naudingiausio žaidėjo prizo. Jauniausiųjų (7–9 metų) grupėje, prizai buvo išdalinti Haroldui Černiui, Doviliui Sabaliauskui ir Benui Kasperaičiui. Vyresniųjų (10–13 metų) grupėje, naudingiausių žaidėjų prizus iškovojo Robertas Meškauskas, Dovydas Jasudavičius ir Erikas Rimša.

Stovyklos dalyviai ne tik treniravosi, tačiau džiaugėsi ir trenerių organizuotomis pramogomis: smagiai leido laiką batutų su krepšiais parke, paplūdimyje, dalyvavo vidaus turnyruose, estafetėse ir konkursuose. Visos stovyklos metu, akademijos auklėtiniai vadovavosi šūkiu – „Stronger then yesterday“, su kuriuo ir žengiame į naująjį sezoną.

Leave a Reply

< !-- body - wrapper -- >