Emilijus Petrauskas

Gimė: 1996 m. rugpjūčio 3 d., Raseiniuose.

Krepšiniu susidomėjau būdamas  vos 8 metų. Tėčio emocijos, kuomet varžydavosi Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos Rytas“, padarė didelę įtaką mano pasirinkimui krepšinio link. Užaugau kaime, kur pagrindinė veikla būdavo žaisti su draugais krepšinį. Tai dar labiau stumtelėjo kabintis šitos sporto šakos.

Išsilavinimas:

  • Šiluvos Gimnazija, 2015m.;
  • Šiuo metu studijuoju Lietuvos Sporto Universitete, treniravimo sistemų studijų programą.

Pasiekimai:

  • Daugkartinis Raseinių rajono krepšinio pirmenybių prizininkas;
  • Nuo 2016 m. dirba treneriu Krepšinio Akademijoje  „SNAIPERIS“.

 Krepšinio trenerio filosofija: Gyvenime ir aikštelėje nieko daug nenuveiksi, jeigu dirbsi tik tomis dienomis, kai jautiesi gerai ar esi geros nuotaikos. Jeigu nori tapti geriausiu, per kiekvienas varžybas ar treniruotę, turi atiduoti visas  jėgas ir savo tikslų siekti kiekvieną dieną.

Profesinė trenerio svajonė: Jų turiu ne vieną. Mano svajonė yra treniruoti stipriausią Lietuvos ar net pasaulio krepšinio klubą. Labai norėčiau matyti ir savo auklėtinius žaidžiantį profesionalioje komandoje.

Kita svarbi informacija: Treneris turi gerbti kiekvieną savo žaidėją (auklėtinį) ir kaip asmenybę, ir kaip sportininką. Jeigu visi vieningai sieks bendro tikslo, o kiekvienas žaidėjas jaus trenerio paramą, tada komandai joks priešas nebaisus. Komanda yra kaip šeima, o treneris – šeimos galva. Jeigu kiekvienas komandos narys pasitikės vienas kitu, juos sies pagarba, iš komandos bus galima laukti gerų rezultatų.

 

 

emilijus-petrauskas

Kontaktai:

El.paštas: emilijus.petrauskas@snaiperis.net

Mob.tel: 861208080

< !-- body - wrapper -- >