Marius Liepa

Marius Liepa

Gimė: 1987m. gegužės 31d., Panevėžyje.

Krepšiniu susidomėjo: Krepšiniu susidomėjau aštuonerių metų, kai persikrausčiau gyventi į Zarasų rajoną. Mažame miestelyje krepšinis buvo labai populiarus ir turėjo gilias tradicijas. Netrūko ir krepšinio entuziastų, kurių dėka aš, kartu su draugais pradėjome lankyti sporto būrelį, kuriame buvo vykdomi krepšinio užsiėmimai. Ši sporto šaka – krepšinis, taip ir liko mano numeris 1 iki šių dienų.

Išsilavinimas:

  • Antazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla, 2007m.;
  • Lietuvos kūno kultūros akademija, Sporto bakalauras, Krepšinio ir atletinio rengimo kvalifikacija, 2011 m.;
  • Lietuvos sporto universitetas, Pedagogikos magistras, 2013 m..

 

Krepšinio trenerio filosofija: Dirbdamas šį darbą, treneris privalo atiduoti visą save. Jis turi suteikti vaikams ne tik galimybę atskleisti savo judamuosius gebėjimus, bet turi ir ypatingą poveikio galią – ugdyti visapusišką, išsilavinusią asmenybę. Atsakomybė – pati svarbiausia trenerio darbe. Treneris atsakingas už savo auklėtinius, nes jis juos moko ne tik žaisti krepšinį, bet ir ruošia gyvenimui, ugdo asmenybę, padeda jai tobulėti. Taip pat jis yra ypač atsakingas už savo auklėtinių sveikatą. Treneris ugdomiems vaikams turi būti pavyzdys, kad jie galėtų į jį lygiuotis. Žiūrėtų į trenerį su pagarba ir džiaugsmu, nes jis sugeba vaikus motyvuoti, įkvėpia, suteikia vaikui galimybę patirti džiaugsmą, nuoširdžiai jais rūpinasi, pasidalina žiniomis bei laiku subara. Treneris savo auklėtiniams turi būti ne tik kaip treneris, mokytojas, auklėtojas, bet ir jų draugas, patarėjas, į kurį bet kada galėtų kreiptis vaikai.

Profesinė trenerio svajonė: Dėti visas pastangas, kad išugdyčiau kekvieną auklėtinį – geriausiu žaidėju, kokiu tik jis gali tapti. Padėti auklėtiniams tapti visapusiškais, bei visaverčiais piliečiais. Ir žinoma, norėtųsi užauginti aukšto meistriškumo krepšininkų, kurie didžiuotųsi ateityje savo sporto mokykla, miestu, šalimi ir po daugel metų neužmirštų savo pirmojo trenerio.

Kita svarbi informacija:

  • Nuo 2015 m. dirba treneriu Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“.

marius-liepa

Kontaktai:

El.paštas: marius.liepa@snaiperis.net

Mob.tel: +370 62535666

< !-- body - wrapper -- >